İzmit Motor Ehliyet Kursu Motosiklet Eğitimi Fiyat

 • İlan / İçerik Numarası : # 1740 8 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • İzmit, Türkiye

İzmit motor ehliyet kursu fiyat ne kadar kaç tl en ucuz motosiklet sınavı. İzmit ili a1 a2 eğitimi belgesi veren sürücü kursları listesi tavsiye yorumlar telefon iletişim.

İzmit merkezde bir elektrikli ya da benzinli motor almayı düşünüyorsunuz ama ehliyetiniz sürücü belgeniz yok mu? Bunu asla sorun etmeyin İzmit merkezdeki en iyi sürücü ve sürüş eğitimleri merkezimizde sizi en ucuz fiyata en kısa sürede motosiklet ehliyeti sahibi yapıyoruz!

İzmit çevresinde en çok motor kullanan sektörlerden bazıları şöyle;

Kara yolu ile şehirler arası yük taşımacılığı (gıda, sıvı, kuru yük, vb.) (gaz ve petrol ürünleri hariç). Kara yolu ile uluslararası yük taşımacılığı (gıda, sıvı, kuru yük, vb.) (gaz ve petrol ürünleri hariç)
Kara yolu ile canlı hayvan taşımacılığı (çiftlik hayvanları, kümes hayvanları, vahşi hayvanlar vb.). Şoförü ile birlikte kamyon ve diğer motorlu yük taşıma araçlarının kiralanması.

En ucuz fiyata motor ehliyeti veren bir kurs mu arıyorsunuz? İzmit genelinde en iyi seçilen ve kursiyelerden tam not alan sürücü kursumuza başvuru yapın en kısa sürede motosiklet ehliyetinizi alınız ve ağır trafik cezalarından kurtulunuz. İzmit motor ehliyeti ne kadar kaç tl tutar, maliye emniyet harcı ne tutuyor toplam maliyeti nedir?

İzmit en büyük kalabalık nüfusa sahip ilçeleri kasabaları yerleşim yerleri isimleri adları listesi;

Kocaeli · İzmit · Başiskele · Çayırova · Darıca · Derince · Dilovası · Gebze · Gölcük · Kandıra · Karamürsel · Kartepe · Körfez
Basiskele Cayirova Darica Dilovasi Golcuk Kandira Karamursel Korfez

İzmit içerisinde motosiklet ehliyeti için sürücü kurslarına başvuru yapanların en çok çalıştıkları sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Karayolu ile insan veya hayvan tarafından çekilen taşıtlarla yük taşımacılığı (tornet, at arabası vb. ile yük taşımacılığı). Kara yolu ile şehir içi yük taşımacılığı (gaz ve petrol ürünleri, kimyasal ürünler vb.)
Kara yolu ile şehirler arası yük taşımacılığı (gaz ve petrol ürünleri, kimyasal ürünler vb.). Kara yolu ile uluslararası yük taşımacılığı (gaz ve petrol ürünleri, kimyasal ürünler vb.).

Yayın tarihi: Ocak 11, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Sitesi ReklamlarYoutube video

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Sitesi Reklamlar
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Malatya Motor Ehliyet Kursu Motosiklet Eğitimi Fiyat

  Malatya Motor Ehliyet Kursu Motosiklet Eğitimi Fiyat

  Motor Ehliyeti Kursları (Malatya) İlan / kayıt numarası : # 1742 13kez görüntülendi. Ocak 11, 2020 İlanı verenle iletişime geç

  Malatya motor ehliyet kursu fiyat ne kadar kaç tl en ucuz motosiklet sınavı. Malatya ili a1 a2 eğitimi belgesi veren sürücü kursları listesi tavsiye yorumlar telefon iletişim. Malatya merkezde bir elektrikli ya da benzinli motor almayı düşünüyorsunuz...