İzmir Motor Ehliyet Kursu Motosiklet Eğitimi Fiyat

  • İlan / İçerik Numarası : # 1734 6 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • İzmir, Türkiye

İzmir motor ehliyet kursu fiyat ne kadar kaç tl en ucuz motosiklet sınavı. İzmir ili a1 a2 eğitimi belgesi veren sürücü kursları listesi tavsiye yorumlar telefon iletişim.

İzmir merkezde bir elektrikli ya da benzinli motor almayı düşünüyorsunuz ama ehliyetiniz sürücü belgeniz yok mu? Bunu asla sorun etmeyin İzmir merkezdeki en iyi sürücü ve sürüş eğitimleri merkezimizde sizi en ucuz fiyata en kısa sürede motosiklet ehliyeti sahibi yapıyoruz!

İzmir çevresinde en çok motor kullanan sektörlerden bazıları şöyle;

Yeni (kullanılmamış) malların perakende ticareti (sentetik sünger dahil). Antika perakende ticareti. İkinci el kitapların perakende ticareti (sahafların faaliyetleri). Mağazalarda kullanılmış mobilya, elektrikli ve elektronik ev eşyası perakende ticareti. Kullanılmış malların müzayede salonları vasıtasıyla perakende ticareti. Mağazalarda diğer ikinci el eşya perakende ticareti (ikinci el motorlu kara taşıtları ve motosiklet parçaları ile giysi hariç).

En ucuz fiyata motor ehliyeti veren bir kurs mu arıyorsunuz? İzmir genelinde en iyi seçilen ve kursiyelerden tam not alan sürücü kursumuza başvuru yapın en kısa sürede motosiklet ehliyetinizi alınız ve ağır trafik cezalarından kurtulunuz. İzmir motor ehliyeti ne kadar kaç tl tutar, maliye emniyet harcı ne tutuyor toplam maliyeti nedir?

İzmir en büyük kalabalık nüfusa sahip ilçeleri kasabaları yerleşim yerleri isimleri adları listesi;

İzmir Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Alaçatı Çiğli Dikili Çandarlı Foça Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes Özdere Gümüldür Payamlı Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Sığacık Selçuk Şirince Ephesus Efes Tire Torbalı Urla

İzmir içerisinde motosiklet ehliyeti için sürücü kurslarına başvuru yapanların en çok çalıştıkları sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Tezgahlar ve pazar yerleri vasıtasıyla sebze ve meyve (taze veya işlenmiş) perakende ticareti (zeytin dahil, seyyar satıcılar hariç). Yenilebilir katı ve sıvı yağ perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç)
balık ve diğer su ürünleri perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç). Çay, kahve, kakao, baharat perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç).

Yayın tarihi: Ocak 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Motosiklet Moped Motor BisikletYoutube video

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Motosiklet Moped Motor Bisiklet
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.