Maraş Motor Ehliyet Kursu Motosiklet Eğitimi Fiyat

  • İlan / İçerik Numarası : # 1736 4 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Maraş, Türkiye

Maraş motor ehliyet kursu fiyat ne kadar kaç tl en ucuz motosiklet sınavı. Maraş ili a1 a2 eğitimi belgesi veren sürücü kursları listesi tavsiye yorumlar telefon iletişim.

Maraş merkezde bir elektrikli ya da benzinli motor almayı düşünüyorsunuz ama ehliyetiniz sürücü belgeniz yok mu? Bunu asla sorun etmeyin Maraş merkezdeki en iyi sürücü ve sürüş eğitimleri merkezimizde sizi en ucuz fiyata en kısa sürede motosiklet ehliyeti sahibi yapıyoruz!

Maraş çevresinde en çok motor kullanan sektörlerden bazıları şöyle;

Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri ile temizlik ürünleri perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç). Tezgahlar ve pazar yerleri vasıtasıyla bys. diğer malların perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç)
Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret. Otomatik satış makineleri ile yapılan perakende ticaret.

En ucuz fiyata motor ehliyeti veren bir kurs mu arıyorsunuz? Maraş genelinde en iyi seçilen ve kursiyelerden tam not alan sürücü kursumuza başvuru yapın en kısa sürede motosiklet ehliyetinizi alınız ve ağır trafik cezalarından kurtulunuz. Maraş motor ehliyeti ne kadar kaç tl tutar, maliye emniyet harcı ne tutuyor toplam maliyeti nedir?

Maraş en büyük kalabalık nüfusa sahip ilçeleri kasabaları yerleşim yerleri isimleri adları listesi;

Kahramanmaraş · Maraş · Afşin · Andırın · Çağlayancerit · Dulkadiroğlu · Ekinözü · Elbistan · Göksun · Nurhak · Onikişubat · Pazarcık · Türkoğlu

Maraş içerisinde motosiklet ehliyeti için sürücü kurslarına başvuru yapanların en çok çalıştıkları sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Mutfak eşyaları ile banyo ve tuvalette kullanılan eşyaların perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç). Halı, kilim, vb. perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç). Canlı büyük ve küçük baş hayvan, canlı kümes hayvanı, ev hayvanı ve yemlerinin perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç). İmitasyon takı, süs eşyası, oyun, oyuncak, turistik ve hediyelik eşya perakende ticareti (seyyar satıcılar hariç).

Yayın tarihi: Ocak 11, 2020 Değiştirilme tarihi: Ocak 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Sitesi ReklamlarYoutube video

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Sitesi Reklamlar
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.