Hatay Motor Ehliyet Kursu Motosiklet Eğitimi Fiyat

 • İlan / İçerik Numarası : # 1731 11 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Hatay, Türkiye

Hatay motor ehliyet kursu fiyat ne kadar kaç tl en ucuz motosiklet sınavı. Hatay ili a1 a2 eğitimi belgesi veren sürücü kursları listesi tavsiye yorumlar telefon iletişim.

Hatay merkezde bir elektrikli ya da benzinli motor almayı düşünüyorsunuz ama ehliyetiniz sürücü belgeniz yok mu? Bunu asla sorun etmeyin Hatay merkezdeki en iyi sürücü ve sürüş eğitimleri merkezimizde sizi en ucuz fiyata en kısa sürede motosiklet ehliyeti sahibi yapıyoruz!

Hatay çevresinde en çok motor kullanan sektörlerden bazıları şöyle;

Mağazalarda gümüş takı, eşya ve mücevherat perakende ticareti (gümüşçü ürünleri perakende ticareti). Mağazalarda saat (kol, masa, duvar vb. saatler ile kronometreler) perakende ticareti
. Mağazalarda doğal inciden veya kültür incisinden ürünler ile değerli ya da yarı değerli taşlardan ürünlerin perakende ticareti (pırlanta, yakut, zümrüt, safir vb.den yapılan ürünler).

En ucuz fiyata motor ehliyeti veren bir kurs mu arıyorsunuz? Hatay genelinde en iyi seçilen ve kursiyelerden tam not alan sürücü kursumuza başvuru yapın en kısa sürede motosiklet ehliyetinizi alınız ve ağır trafik cezalarından kurtulunuz. Hatay motor ehliyeti ne kadar kaç tl tutar, maliye emniyet harcı ne tutuyor toplam maliyeti nedir?

Hatay en büyük kalabalık nüfusa sahip ilçeleri kasabaları yerleşim yerleri isimleri adları listesi;

Hatay · Antakya · Altınözü · Antakya · Arsuz · Belen · Defne · Dörtyol · Erzin · Hassa · İskenderun · Kırıkhan · Kumlu · Payas · Reyhanlı · Samandağ · Yayladağı Suriye Şam Altinozu Dortyol Kirikhan Samandag Yayladagi

Hatay içerisinde motosiklet ehliyeti için sürücü kurslarına başvuru yapanların en çok çalıştıkları sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Mağazalarda pul ve jeton perakende ticareti (özel günlerde çıkarılan pul ve paraların perakende ticareti dahil). Mağazalarda kömür ve yakacak odun perakende ticareti. Mağazalarda gözlük, kontak lens, gözlük camı vb. perakende ticareti (gözlükçülerin hizmetleri). Mağazalarda hediyelik eşyaların, elişi ürünlerin ve imitasyon takıların perakende ticareti (sanat eserleri hariç).

Yayın tarihi: Ocak 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Motosiklet Moped Motor BisikletYoutube video

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Motosiklet Moped Motor Bisiklet
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • Direksiyon Özel Ders » İstanbul » Beylikdüzü

  Direksiyon Özel Ders » İstanbul » Beylikdüzü

  Motor Ehliyet Kursu Beylikdüzü(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 1651 19kez görüntülendi. Ocak 31, 2019 İlanı verenle iletişime geç

  Direksiyon Özel Ders » İstanbul » Beylikdüzü MEB.ONAYLI SERTİFİKALI VE SÜRÜCÜ KURSU DENEYİMLİYİM. İSTANBUL TRAFİĞİNDE İSTER SİZİN İSTER BENİM ARACIMLA GECE YA DA GÜNDÜZ SİZE UYGUN OLAN SAATLERDE BAY VE BAYAN ÖĞRENCİLERE DERS VERMEKTEYİM.