Ordu Motor Ehliyet Kursu Motosiklet Eğitimi Fiyat

  • İlan / İçerik Numarası : # 1749 16 kez görüntülendi.
  • İlanı verenle iletişime geç
    • Ordu, Türkiye

Ordu motor ehliyet kursu fiyat ne kadar kaç tl en ucuz motosiklet sınavı. Ordu ili a1 a2 eğitimi belgesi veren sürücü kursları listesi tavsiye yorumlar telefon iletişim.

Ordu merkezde bir elektrikli ya da benzinli motor almayı düşünüyorsunuz ama ehliyetiniz sürücü belgeniz yok mu? Bunu asla sorun etmeyin Ordu merkezdeki en iyi sürücü ve sürüş eğitimleri merkezimizde sizi en ucuz fiyata en kısa sürede motosiklet ehliyeti sahibi yapıyoruz!

Ordu çevresinde en çok motor kullanan sektörlerden bazıları şöyle;

Demir yolu yük nakliyat komisyoncularının faaliyetleri. Taşınan malların kasalardan, sandıklardan vb.lerinden çıkarılması, numune alınması, incelenmesi vb. faaliyetler. Yük taşımacılığı kooperatiflerinin faaliyetleri. Kabotaj hattı deniz yolu yük nakliyat acentelerinin faaliyetleri. Bys. taşımacılığı destekleyici diğer faaliyetler (grup sevkiyatının organizasyonu, malların taşınması sırasında korunması için geçici olarak kasalara vb. yerleştirilmesi, yüklerin birleştirilmesi, gruplanması ve parçalara ayırılması, vb. dahil).

En ucuz fiyata motor ehliyeti veren bir kurs mu arıyorsunuz? Ordu genelinde en iyi seçilen ve kursiyelerden tam not alan sürücü kursumuza başvuru yapın en kısa sürede motosiklet ehliyetinizi alınız ve ağır trafik cezalarından kurtulunuz. Ordu motor ehliyeti ne kadar kaç tl tutar, maliye emniyet harcı ne tutuyor toplam maliyeti nedir?

Ordu en büyük kalabalık nüfusa sahip ilçeleri kasabaları yerleşim yerleri isimleri adları listesi;

Ordu · Akkuş · Altınordu · Aybastı · Çamaş · Çatalpınar · Çaybaşı · Fatsa · Gölköy · Gülyalı · Gürgentepe · İkizce · Kabadüz · Kabataş · Korgan · Kumru · Mesudiye · Perşembe · Ulubey · Ünye · Aybastı Akkus Altinordu Aybasti Camas Catalpinar Caybasi Golkoy Gulyali Gurgentepe Kabaduz Kabatas Persembe Unye Aybasti Çambaşı Cambasi

Ordu içerisinde motosiklet ehliyeti için sürücü kurslarına başvuru yapanların en çok çalıştıkları sektörleri şöyle sıralayabiliriz;

Evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri (kargo ve kurye şirketlerinin faaliyetleri hariç). Gıda, mobilya vb. satın alınan şeylere ilişkin evlere dağıtım faaliyetleri (şehir içi yük taşımacılığı ve evden eve nakliyat vb. hariç). Kurye faaliyetleri (kara, deniz ve hava yolu ile yapılanlar dahil, evrensel hizmet yükümlülüğü altında postacılık faaliyetleri hariç). Paket ve koli gibi kargoların toplanması, sınıflandırılması, taşınması ve dağıtımı faaliyetleri (dökme yükler ).

Yayın tarihi: Ocak 11, 2020 Yayınlayan / Yazan : Ücretsiz İlanlar Sitesi ReklamlarYoutube video

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Ücretsiz İlanlar Sitesi Reklamlar
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

  • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
  • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
  • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
  • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.