Ehliyet sınav sonuçları belli oldu mu?

 • İlan / İçerik Numarası : # 1631 23 kez görüntülendi.
 • İlanı verenle iletişime geç
  • Türkiye

Ehliyet sınav sonuçları belli oldu mu?
Ehliyet sınavı 20 Ekim'de gerçekleşti. Hemen sonrasında sürücü adaylarının gözü ehliyet sınavı sonuçlarına çevrildi. Peki Milli Eğitim Bakanlığı'ndan açıklama geldi mi? 20 Ekim ehliyet sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu mu?

Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu sınava giren adaylar tarafından merak içinde araştırılmaya devam ediyor. Binlerce şoför adayını yakından ilgilendiren Ehliyet sınav sonuçları için gözler MEB'den yapılacak olan açıklamaya çevrildi.2018 yılı MEB sınav takvimine göre 1 Kasım'da açıklanması beklenen Ehliyet sınav sonuçları henüz açıklanmadı. Peki Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

EHLİYET SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?1 Kasım'da açıklanması beklenen Ehliyet sınav sonuçları henüz açıklanmadı . Gözler MEB'e çevrildi.

Sınav sonuçları, http://www.meb.gov.tr ve http://www.odsgm.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacak. Sınav sonuçlarının sms ya da telefon aracılığıyla bildirilmesi ile ilgili ise bağlı olunan sürücü kursundan bilgi almak gerekiyor.

DİREKSİYON SINAVI NE ZAMAN?

Yazılı sınavdan 70 ve üzeri puan alan adaylar direksiyon sınavna girmeye hak kazanacak. Direksiyon sınavı bağlı olunan sürücü kursu tarafından belirlenen tarihlerde yapılacak.

Yayın tarihi: Kasım 12, 2018 Yayınlayan / Yazan : Firmalar Şirketler Rehberi Firma

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Firmalar Şirketler Rehberi Firma
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

İlgili / Benzer İlanlar

 • B Sınıfı Ehliyet Harcı Ne Kadar Oldu 2019?

  B Sınıfı Ehliyet Harcı Ne Kadar Oldu 2019?

  Ehliyet Sınav Yerleri İlan / kayıt numarası : # 1627 21kez görüntülendi. Kasım 12, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  B Sınıfı Ehliyet Harcı Ne Kadar Oldu 2019? Enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından 2019 yılında B Sınıfı Ehliyet Harcı'na ne kadar zam yapıldığı merak ediliyor? B Sınıfı Ehliyet Harcı ne kadar oldu? Ehliyetini almaya hak kazanan sürücüler ehli...

 • Kumanda İle Renk Değiştiren Akıllı Cam Filmi

  Kumanda İle Renk Değiştiren Akıllı Cam Filmi

  Sürücü Belgesi Sınavları (Artvin) İlan / kayıt numarası : # 1209 279kez görüntülendi. Kasım 15, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Kumanda ile renk değiştiren akıllı araba araç oto renkli cam filmi fiyatları ücretleri ne kadar kaç tl en uygun ucuz film satan montaj yapan yerler tavsiye. Elektronik cam filmi(PDLC Akıllı Cam Filmi), iki transparan iletken film katmanı arasına sıkı...

 • Ehliyet Sınavlarında Tartışılan Sınav Kaldırıldı

  Ehliyet Sınavlarında Tartışılan Sınav Kaldırıldı

  Ehliyet Sınavları (Ordu) İlan / kayıt numarası : # 1183 22kez görüntülendi. Ekim 31, 2017 İlanı verenle iletişime geç

  Ehliyet sürücü belgesi sınavlarında tartışılan ön sınav uygulaması kaldırıldı yeni sınav yönetmeliği değişikliği neler getiriyor yorumlar tavsiyeler şikayetler. Ehliyet Sınavlarında Büyük Değişiklik: Tartışılan O Sınav Kaldırıldı Milli Eğitim Bakanlı...